Beklager - dette produktet er ikke lenger tilgjengelig

Amundsen 5Mila Beanie (Spruce Green)

Beklager - dette produktet er ikke lenger tilgjengelig

Amundsen 5Mila Beanie (Spruce Green)

kr 449,00
Amundsen 5Mila Beanie en klassisk skilue, inspirert fra 70-tallet. En god lue, som kan brukes på flere forskjellige måter, det er opp til deg! Superkul er den, det er det liten tvil om. Produsert i en kombinasjon av merinoull og teknisk materiale sikrer god varme, pusteegenskaper og holdbarhet. One size – fits all!
OneSize
Amundsen 5mila Beanie er en lue til både trening og hverdags. Med 50/50 blanding av ull og syntet puster dette godt, samtidig som det gir god varme til både ski og joggeturen.
  • 50% merino ull.
  • 50% Akryl.
  • God passform.
  • Puster godt.
  • Onesize.
  • Det er fri frakt ved kjøp over NOK 1000. (Dette gjelder ikke ski, staver og andre varer over 120 cm lengde.)
  • Det er fast fraktpris på kroner 99,- ved kjøp under NOK 1000. (Dette gjelder ikke ski, staver og andre varer over 120 cm lengde).
  • Det er fast fraktpris på kroner 200,- ved kjøp av ski, staver og andre varer over 120 cm lengde, uansett kjøpesum.
  • Vanlig leveransetid er 2-4 dager.
  • Du har 14 dagers angrefrist. Dersom du angrer kjøpet betaler du selv returporto.
  • Ved bytte av en vare er det raskeste og enkleste for begge parter at du kjøper nytt, ønsket produkt i nettbutikken, og returnerer det du ønsker å bytte. Vi vil kreditere deg for det første kjøpet når varen kommer til oss.
  • Husk å legg ved angreskjema.
  • Skoesker må pakkes inn i gråpapir eller lignende. NB! Ikke tape rett på esken.

Enkel retur


14 dagers angrerett

Rask levering


Levert hjem til deg på 2-4 virkedager

Butikk på Beitostølen


Alltid til sted for deg

Faglige råd


Vi hjelper deg å velge riktig

Hvorfor velge Sporten Beitostølen?