Amundsen Sports Boiled Hat Unisex (Dark Desert)

Amundsen Sports Boiled Hat Unisex (Dark Desert)

kr 749,00

Amundsen Sports Boiled Hat er en lett og lun ullue i 100% merinoull. En klassisk lue til tur, hytte og kalde hverdager når du vil ha varme med et rent Amundsen-uttrykk.

  • Laget i 100% merinoull
  • Tovet ullkonstruksjon gir lun og tett kvalitet
  • Lett og behagelig lue til kjølige dager
One Size
increase decrease
Andre varianter

Amundsen Sports Boiled Hat er en klassisk ullue laget for komfort og varme i kjølig vær. Den er strikket i merinoull og deretter tovet for å gi en tettere, lunere og mer beskyttende kvalitet.

Lua er lett i bruk og passer like godt til tur og hytteliv som til hverdags. Dark Desert er en varm og naturlig farge som gir lua et tidløst og anvendelig uttrykk.

  • Klassisk ullue fra Amundsen
  • 100% australsk merinoull
  • Tovet/boiled ullkonstruksjon
  • Lett strikket design
  • One size
  • Unisexmodell
  • Farge: Dark Desert
  • Det er fri frakt ved kjøp over NOK 1000. (Dette gjelder ikke ski, staver og andre varer over 120 cm lengde.)
  • Det er fast fraktpris på kroner 99,- ved kjøp under NOK 1000. (Dette gjelder ikke ski, staver og andre varer over 120 cm lengde).
  • Det er fast fraktpris på kroner 200,- ved kjøp av ski, staver og andre varer over 120 cm lengde, uansett kjøpesum.
  • Vanlig leveransetid er 2-4 dager.
  • Du har 14 dagers angrefrist. Dersom du angrer kjøpet betaler du selv returporto.
  • Ved bytte av en vare er det raskeste og enkleste for begge parter at du kjøper nytt, ønsket produkt i nettbutikken, og returnerer det du ønsker å bytte. Vi vil kreditere deg for det første kjøpet når varen kommer til oss.
  • Husk å legg ved angreskjema.
  • Skoesker må pakkes inn i gråpapir eller lignende. NB! Ikke tape rett på esken.