Amundsen Sports Huntsman Scarf (Faded Navy)

Amundsen Sports Huntsman Scarf (Faded Navy)

kr 1 599,00

Amundsen Huntsman Scarf er et varmt og mykt skjerf med klassisk Amundsen-uttrykk. Et lunt tilbehør til kalde dager, enten du bruker det til hverdags, på hytta eller ute i vinterværet.

  • Myk og varm blanding med alpakkaull og virgin wool
  • Lett skjerf med god isolasjon
  • Klassisk uttrykk i fargen Faded Navy
One Size
increase decrease

Amundsen Huntsman Scarf er et behagelig skjerf laget for kjølige dager der du vil ha ekstra varme rundt halsen. Blandingen av alpakkaull og virgin wool gir en myk følelse, god varme og naturlig komfort i bruk.

Skjerfet passer fint både til jakke, ullgenser og mer hverdagslige plagg. Faded Navy er en klassisk mørk blåfarge som er enkel å kombinere med resten av garderoben.

  • Varmt og mykt skjerf fra Amundsen
  • 60% alpakkaull
  • 25% virgin wool
  • 15% polyamid
  • Lett kvalitet med god varme
  • Unisexmodell
  • Farge: Faded Navy
  • Det er fri frakt ved kjøp over NOK 1000. (Dette gjelder ikke ski, staver og andre varer over 120 cm lengde.)
  • Det er fast fraktpris på kroner 99,- ved kjøp under NOK 1000. (Dette gjelder ikke ski, staver og andre varer over 120 cm lengde).
  • Det er fast fraktpris på kroner 200,- ved kjøp av ski, staver og andre varer over 120 cm lengde, uansett kjøpesum.
  • Vanlig leveransetid er 2-4 dager.
  • Du har 14 dagers angrefrist. Dersom du angrer kjøpet betaler du selv returporto.
  • Ved bytte av en vare er det raskeste og enkleste for begge parter at du kjøper nytt, ønsket produkt i nettbutikken, og returnerer det du ønsker å bytte. Vi vil kreditere deg for det første kjøpet når varen kommer til oss.
  • Husk å legg ved angreskjema.
  • Skoesker må pakkes inn i gråpapir eller lignende. NB! Ikke tape rett på esken.