(+47) 613 41 081 KONTAKT OSS

Du har ingen varer i handlekurven.

Du har ingen varer i handlekurven.

Product was successfully added to your shopping cart.

Dæhlie Jacket Nations 2.0 Jr

Oversikt

Selvfølgelig ønsker de unge og lovende seg samme jakke som landslagsstjernene. Dæhlie Jacket Nations 2.0 Jr er en langrennsjakke i stretchkvalitet skapt for bevegelse.

Tilgjengelighet: På lager

før: kr 1 299,00

Kampanjepris kr 909,00

Dæhlie

 HERRE SMLXLXXL
Høyde 170-176176-180180-185185-191191-197
Bryst 91-9797-103103-109109-115115-121
Midje 79-8585-9191-9797-103103-109
Hofte 93-9999-105105-111111-117117-123
Erme  64-66 66-67,5 67,5-69 69-71 71-73
Innside ben 80-82 82-84 84-86,5 86,5-89,5 89,5-92,5
       
DAMEXSSMLXL 
Høyde153-159159-165165-171171-77177-183 
Bryst77-8383-8989-9595-101101-107 
Midje61-6767-7373-7979-8585-91 
Hofte85-9191-9797-103103-109109-115 
Erme59,5-6161-6262-6464-6666-68 
Innside ben73-7575-7777-8080-8383-86 
       
JUNIOR116128140152164 
Høyde116128140 152 164  
Bryst  56-60 60-65 65-7070-77 77-83  
Midje  54-5656-5858-62 62-67 67-72  
Hofte 60,5-65,5 65,5-71 71-77 77-84 84-91  
Erme 41-45 45-49 49-53 53-58 58-62  
Innside ben 49-55,5 55,5-62,5 62,5-69 68-75 75-80  

Hvordan ta mål

Mål direkte på kroppen. Målene er oppgitt i cm.

A - HØYDE
Hele høyden

B - BRYSTVIDDE
Mål der bysten er størst.

C - MIDJEVIDDE
Der midjen er smalest.

D - HOFTEVIDDE
Mål horisontalt rundt det bredeste punktet på hoftene.
(ca 20cm under midjen på voksne)

E - ERME
Med bøyd albue, mål fra midten av nakken ned til håndleddet.

F - INNSIDE BEN
Mål innsiden av beinet, fra kilen til gulvet. 

* Påkrevde felt

før: kr 1 299,00

Kampanjepris kr 909,00

Detaljer

Jacket Nations 2.0 Junior har i motsetning til mange konkurrenter smal passform. Det er akkurat like behagelig for barn og juniorer som for voksne at jakken sitter når det skal trenes.


Stretchpaneler under armer og i rygg forbedrer ventilasjon og bevegelighet. Nytt tre-lagsmateriale i front og ut ermene gjør denne jakken motstandsdyktig mot vind og våt snø.



  • To glidelåslommer

  • Elastiske mansjetter.


Jakke designet for fremtidens langrennsstjerner. Men glem ikke at en jakke med gode egenskaper for langrenn utmerket godt kan dekke et bredere bruk.


Vi anbefaler i utgangspunktet å gå opp en størrelse i forhold til alder.

Tilleggsinformasjon

MerkerDæhlie