(+47) 613 41 081 KONTAKT OSS

Du har ingen varer i handlekurven.

Du har ingen varer i handlekurven.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Dæhlie Jacket Nations 2.0 Norwegian Flag Bakside Dæhlie Jacket Nations 2.0 Norwegian Flag Bakside

Dæhlie Jacket Nations 2.0

Oversikt

Dæhlie Jacket Nations 2.0 er en lett og pustende langrennsjakke til herre med vindtett front. En real treningsjakke vi anbefaler på det varmeste!

Tilgjengelighet: På lager

kr 1 599,00

Dæhlie

 HERRE SMLXLXXL
Høyde 170-176176-180180-185185-191191-197
Bryst 91-9797-103103-109109-115115-121
Midje 79-8585-9191-9797-103103-109
Hofte 93-9999-105105-111111-117117-123
Erme  64-66 66-67,5 67,5-69 69-71 71-73
Innside ben 80-82 82-84 84-86,5 86,5-89,5 89,5-92,5
       
DAMEXSSMLXL 
Høyde153-159159-165165-171171-77177-183 
Bryst77-8383-8989-9595-101101-107 
Midje61-6767-7373-7979-8585-91 
Hofte85-9191-9797-103103-109109-115 
Erme59,5-6161-6262-6464-6666-68 
Innside ben73-7575-7777-8080-8383-86 
       
JUNIOR116128140152164 
Høyde116128140 152 164  
Bryst  56-60 60-65 65-7070-77 77-83  
Midje  54-5656-5858-62 62-67 67-72  
Hofte 60,5-65,5 65,5-71 71-77 77-84 84-91  
Erme 41-45 45-49 49-53 53-58 58-62  
Innside ben 49-55,5 55,5-62,5 62,5-69 68-75 75-80  

Hvordan ta mål

Mål direkte på kroppen. Målene er oppgitt i cm.

A - HØYDE
Hele høyden

B - BRYSTVIDDE
Mål der bysten er størst.

C - MIDJEVIDDE
Der midjen er smalest.

D - HOFTEVIDDE
Mål horisontalt rundt det bredeste punktet på hoftene.
(ca 20cm under midjen på voksne)

E - ERME
Med bøyd albue, mål fra midten av nakken ned til håndleddet.

F - INNSIDE BEN
Mål innsiden av beinet, fra kilen til gulvet. 

* Påkrevde felt

kr 1 599,00

Detaljer

Her har Dæhlie laget en meget god jakke hvor trening og høy intensitet har stått i fokus. Det resulterer i at du får en jakke som sitter noe strammere enn rene tur/marka-jakker, men hvor bevegelighet, lav vekt og gode pusteegenskaper har fått et løft.


Dæhlie Jacket Nations 2.0 er en teknisk skijakke. Med en vindtett front, ermer og deler av rygg er du godt beskyttet på både rolige og raskere turer. I ryggen er det et tynt stretchpanel som øker ventilering, gir bedre pusteegenskaper og høyere komfort i form av topp bevegelighet.


Selv om dette er en treningsjakke må du ikke være en racer for å ha stor glede av dette plagget. Reguler med ulik tykkelse og materiale på den tekniske trøya du har under, eller med en vest utenpå og du har jakke til variert bruk og temperatur.


Jakka kan fint brukes til løpeturer og rulleski-økter høst og vår!



  • To håndlommer med glidelås.

  • Ettersittende passform.

  • Justeringsmuligheter nederst på jakken.

  • Refleksdetaljer.

  • Vekt: 407 gram i størrelse M.

  • Materiale: 100 % polyester.

Tilleggsinformasjon

MerkerDæhlie