(+47) 613 41 081 KONTAKT OSS

Du har ingen varer i handlekurven.

Du har ingen varer i handlekurven.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Hagløfs MID II Flex Pants W Hagløfs MID II Flex Pants W

Hagløfs MID II Flex Pants W

Oversikt

Hagløfs MID II Flex Pants W er en lett og meget komfortabel tur- og fritidsbukse til dame som puster godt. Kombinasjonen av høy kvalitet og en god pris gjør dette til vår mest solgte turbukse.

Tilgjengelighet: På lager

kr 1 099,00

Hagløfs

Dame

 XSSMLXLXXL
Bryst80859095100105
Midje64-6969-7274798489
Hofte94-9797-100100-103103-107106-112111-116
Innside ben (regular)76-7878-8080-8282-848484
Innside ben (kort)71-73 73-75 75-77 77 79 79 
Innside ben (lang)81-8383-8585-8787-898989
       
 363840424446
Midje697276808590
Hofte97100103106111116
Innside ben (regular)788082848484
Innside ben (kort)73 75 77 79 79 79 
Innside ben (lang)838587898989

Herre

 XS (46)S (48)M (50)L (52)XL (54)XXL (56)XXXL (58)
Bryst869298104110116122
Midje78-8183-8588-899397-98102-103107-108
Hofte92-9597-99102-103107111-112116-117121-122
Innside ben (regular)80-8282-8484-8686-8888-9088-9088-90
Innside ben (kort)75-7677-7879-8081-8283-8483-8483-84
Innside ben (lang)85-8687-8889-9091-9291-9293-9493-94

Fottøy dame

UK33,544,555,566,577,58
EU35 1/33636 2/337 1/33838 2/339 1/34040 2/341 1/342
US55,566,577,588,599,510
cm22,823,223,62424,424,825,225,62626,426,8

Fottøy oppgis i UK

Fottøy herre

UK6,577,588,599,51010,51111,51212,5
EU4040 2/341 1/34242 2/343 1/34444 2/345 1/34646 2/347 1/348
US77,588,599,51010,51111,51212,513
cm 25,626 26,4 26,8 27,2 27,6 28 28,4 28,8 29,2 29,6 30 30,4 

 Fottøy oppgis i UK

Hvordan ta mål

Mål direkte på kroppen. Målene er oppgitt i cm.

A - HØYDE
Hele høyden

B - BRYSTVIDDE
Mål der bysten er størst.

C - MIDJEVIDDE
Der midjen er smalest.

D - HOFTEVIDDE
Mål horisontalt rundt det bredeste punktet på hoftene.
(ca 20cm under midjen på voksne)

E - ERME
Med bøyd albue, mål fra midten av nakken ned til håndleddet.

F - INNSIDE BEN
Mål innsiden av beinet, fra kilen til gulvet. 

* Påkrevde felt

kr 1 099,00

Detaljer

Denne buksa fra Hagløfs har et meget variert bruksområde og er en bukse som mange føler seg vel i. Den er lett og har en normal og god passform. I tillegg er det stretch over kne og baken.


Hagløfs MID II Flex Pants W passer meget godt til fjelltur, friluftsliv og en aktiv hverdag. Den er vindavisende og tørker svært fort om det kommer en regnskur. Buksa er ikke foret, men puster meget godt.


Vi vil spesifisere at denne buksa også kommer i en lang og en kort modell. Det gjør at alle som ønsker seg denne modellen vil finne en bukse som passer.



  • Buksa har glidelås nederst på beina, hvor det også er ankelstramming.

  • Det er 5 gode lommer på buksa, tre med glidelås.

  • Vekt: 415 gram i størrelse M.

  • Materiale: Climatic: 94% nylon, 6 % elastane.

  • Stretch over kne og baken.

  • Denne modellen har nomal benlengde.

  • Bluesign godkjent produkt.

Tilleggsinformasjon

MerkerHaglöfs
KampanjeprisNei