(+47) 613 41 081 KONTAKT OSS

Du har ingen varer i handlekurven.

Du har ingen varer i handlekurven.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Hagløfs Niva Jacket Juniper Green back Hagløfs Niva Jacket Juniper Green back

Hagløfs Niva Jacket

Oversikt

Hagløfs Niva Jacket er en allsidig og funksjonell skijakke til herre. En meget tøff jakke som egner seg godt til toppturer!

Tilgjengelighet: På lager

kr 2 299,00

Hagløfs

Dame

 XSSMLXLXXL
Bryst80859095100105
Midje64-6969-7274798489
Hofte94-9797-100100-103103-107106-112111-116
Innside ben (regular)76-7878-8080-8282-848484
Innside ben (kort)71-73 73-75 75-77 77 79 79 
Innside ben (lang)81-8383-8585-8787-898989
       
 363840424446
Midje697276808590
Hofte97100103106111116
Innside ben (regular)788082848484
Innside ben (kort)73 75 77 79 79 79 
Innside ben (lang)838587898989

Herre

 XS (46)S (48)M (50)L (52)XL (54)XXL (56)XXXL (58)
Bryst869298104110116122
Midje78-8183-8588-899397-98102-103107-108
Hofte92-9597-99102-103107111-112116-117121-122
Innside ben (regular)80-8282-8484-8686-8888-9088-9088-90
Innside ben (kort)75-7677-7879-8081-8283-8483-8483-84
Innside ben (lang)85-8687-8889-9091-9291-9293-9493-94

Fottøy dame

UK33,544,555,566,577,58
EU35 1/33636 2/337 1/33838 2/339 1/34040 2/341 1/342
US55,566,577,588,599,510
cm22,823,223,62424,424,825,225,62626,426,8

Fottøy oppgis i UK

Fottøy herre

UK6,577,588,599,51010,51111,51212,5
EU4040 2/341 1/34242 2/343 1/34444 2/345 1/34646 2/347 1/348
US77,588,599,51010,51111,51212,513
cm 25,626 26,4 26,8 27,2 27,6 28 28,4 28,8 29,2 29,6 30 30,4 

 Fottøy oppgis i UK

Hvordan ta mål

Mål direkte på kroppen. Målene er oppgitt i cm.

A - HØYDE
Hele høyden

B - BRYSTVIDDE
Mål der bysten er størst.

C - MIDJEVIDDE
Der midjen er smalest.

D - HOFTEVIDDE
Mål horisontalt rundt det bredeste punktet på hoftene.
(ca 20cm under midjen på voksne)

E - ERME
Med bøyd albue, mål fra midten av nakken ned til håndleddet.

F - INNSIDE BEN
Mål innsiden av beinet, fra kilen til gulvet. 

* Påkrevde felt

kr 2 299,00

Detaljer

Dette mener vi er en strøken skijakke som har et bredt bruksområde. Det er en to-lags vatert jakke som beskytter deg mot vind, våt snø og regn.


Hagløfs Niva Jacket er ikke av de tykkeste skijakkene, derfor er det også en ypperlig toppturjakke. Den er lett og puster relativt godt.


Kler du deg godt under er dette jakka du også bruker en hel dag i bakken.



  • Det er en veldig god hette på jakka - tilpasset hjelmbruk og kan justeres i tre retninger.

  • Jakka har snølås, og kommer med en gode lommeløsninger, til sammen 5 stykker.

  • Denne modellen er ekstra lang i ryggen.

  • For bukse som hører til se Hagløfs Line Pants.

  • Vekt: 830 gram i størelse L.

  • Materiale: Hagløfs Proof 2 lags.

  • Vannsøyle: 15000 mm.

Tilleggsinformasjon

MerkerHaglöfs