(+47) 613 41 081 KONTAKT OSS

Du har ingen varer i handlekurven.

Du har ingen varer i handlekurven.

Product was successfully added to your shopping cart.

Houdini M's Power Houdi

Oversikt

Houdini M`s Power Houdi er det ultimate mellomlaget i fleece, og en klassiker uten sidestykke. Det varmeste, mest komfortable, stretchy og slitesterke produktet vi kan tenke oss i forhold til pris og vekt.

Tilgjengelighet: På lager

kr 1 330,00

Houdini

 HERREXSSMLXLXXL
Bryst 88-9292-9696-100100-104104-110110-118
Midje 76-8080-8484-8888-9494-100100-110
Hofte 92-9696-100100-104104-110110-116116-122
Erme 818385878991
Innside ben 828384858687
       
DAMEXXSXSSML XL
Bryst70-7676-8282-8888-9494-100 100-108
Midje56-6262-6868-7474-8080-86 86-92
Hofte82-8686-9090-9494-9898-104104-110 
Erme737577798183 
Innside ben7879808182 83
       
JUNIOR130140150160  
Bryst 63677277  
Midje 58606264   
Hofte 68737883  
Erme53576266  
Innside ben60657075  
       
BARN8090100110120 
Bryst5052555760 
Midje4850525456 
Hofte5154576063 
Erme3539434649 
Innside ben3036424854 

Hvordan ta mål

Mål direkte på kroppen. Målene er oppgitt i cm.

A - HØYDE
Hele høyden

B - BRYSTVIDDE
Mål der bysten er størst.

C - MIDJEVIDDE
Der midjen er smalest.

D - HOFTEVIDDE
Mål horisontalt rundt det bredeste punktet på hoftene.
(ca 20cm under midjen på voksne)

E - ERME
Med bøyd albue, mål fra midten av nakken ned til håndleddet.

F - INNSIDE BEN
Mål innsiden av beinet, fra kilen til gulvet. 

* Påkrevde felt

kr 1 330,00

Detaljer

Fleecejakke i kroppsnær passform med hette. Perfekt under skalljakken året rundt. Ofte brukt som ytterplagg i overgangssesonger og på afterski – sannsynligvis fordi den er kul og bevegelig nok til heftige dansemoves til DJ Dan.


Materialet i Power Houdi er verdens sannsynligvis beste fleece, Polartec® Power Stretch® Pro, et fleecemateriale med glatt utside og børstet innside. Ekstrem stretch gir komfort i fjellet og skibakken.


Vi er avhengige av denne jakken. Det vet vi mange av våre kunder også begynner å bli. Vi lover deg at denne garantert gjør deg fornøyd til alle bruksområder ekstra varme ønskes. Fordeler du investeringen på antall bruksdager er dette den billigste fleecen du noen gang har kjøpt!



  • Polartec® Power Stretch® Pro

  • Kroppsnært snitt

  • Høy, tight krage med velformet hette som varmer hals og krage

  • Forlengede armer med tommelhull

  • Bra fukttransport – hurtig tørkeevne

  • Vekt: 0,478kg

  • Materiale: Polartec® Power Stretch® Pro (53% Polyester, 38% Polyamid, 9% elastan)


Houdini etterstreber å sette et så lite miljøavtrykk som mulig. Dette er en leverandør vi stoler på kan kontrolleres i alle ledd av produksjon og transport. De forbedrer alltid sine prosesser for best mulige forhold for sine arbeidere og vårt felles miljø.

Tilleggsinformasjon

MerkerHoudini
KampanjeprisNei