(+47) 613 41 081 KONTAKT OSS

Du har ingen varer i handlekurven.

Du har ingen varer i handlekurven.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Houdini W's Alpine Alphies Houdini W's Alpine Alphies
  • Houdini W's Alpine Alphies Houdini W's Alpine Alphies

Houdini W's Alpine Alphies

Oversikt

Houdini W`s Alpine Alphies er trekvart lange, varme og gode underbukser i en helt fantastisk fleecekvalitet. Alpine Alphies blir raskt en favoritt som både mellomlag og undertøy rett på huden. Lengden er perfekt for bruk sammen med lange strømper, både på fjelltur, langrennstrening og i alpinbakken.

Tilgjengelighet: På lager

kr 350,00

Houdini

 HERREXSSMLXLXXL
Bryst 88-9292-9696-100100-104104-110110-118
Midje 76-8080-8484-8888-9494-100100-110
Hofte 92-9696-100100-104104-110110-116116-122
Erme 818385878991
Innside ben 828384858687
       
DAMEXXSXSSML XL
Bryst70-7676-8282-8888-9494-100 100-108
Midje56-6262-6868-7474-8080-86 86-92
Hofte82-8686-9090-9494-9898-104104-110 
Erme737577798183 
Innside ben7879808182 83
       
JUNIOR130140150160  
Bryst 63677277  
Midje 58606264   
Hofte 68737883  
Erme53576266  
Innside ben60657075  
       
BARN8090100110120 
Bryst5052555760 
Midje4850525456 
Hofte5154576063 
Erme3539434649 
Innside ben3036424854 

Hvordan ta mål

Mål direkte på kroppen. Målene er oppgitt i cm.

A - HØYDE
Hele høyden

B - BRYSTVIDDE
Mål der bysten er størst.

C - MIDJEVIDDE
Der midjen er smalest.

D - HOFTEVIDDE
Mål horisontalt rundt det bredeste punktet på hoftene.
(ca 20cm under midjen på voksne)

E - ERME
Med bøyd albue, mål fra midten av nakken ned til håndleddet.

F - INNSIDE BEN
Mål innsiden av beinet, fra kilen til gulvet. 

* Påkrevde felt

kr 350,00

Detaljer

Ikke alle digger ull, og ikke alle situasjoner krever ull. Derfor er Houdini`s Alpha – serie en favoritt hos oss. Dette er tykkere fleecebasert kvalitet enn standard undertøy, og brukes derfor både som rent undertøy, og som mellomlag på de ekstra kalde dagene. Innebygd stretch og forsterkede knær gir den ideelle kombinasjonen av varme og bevegelighet. Høyt, godt liv med bred elastisk linning gir godfølelse. Tørketiden på Alpha-kvaliteten er svært kort, og dette er en egenskap vi vet å sette pris på ved toppturer!



  • Effektiv fukttransport og lett isolerende effekt

  • Anatomisk utformet hoftepanel med ekstra høyde i ryggen

  • Behandlet med pH-Pure for å minske illeluktende bakterier

  • Gjenvunnet og gjenvinnbart materiale

  • Satt sammen av forskjellige paneler med ulike kvaliteter

  • 96% polyester/4% elastan

  • Vekt: 0,172kg


Houdini etterstreber å sette et så lite miljøavtrykk som mulig. Dette er en leverandør vi stoler på kan kontrolleres i alle ledd av produksjon og transport. De forbedrer alltid sine prosesser for best mulige forhold for sine arbeidere og vårt felles miljø.

Tilleggsinformasjon

MerkerHoudini
KampanjeprisNei