(+47) 613 41 081 KONTAKT OSS

Du har ingen varer i handlekurven.

Du har ingen varer i handlekurven.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Houdini W's Motion Pants Houdini W's Motion Pants
  • Houdini W's Motion Pants Houdini W's Motion Pants

Houdini W's Motion Pants

Oversikt

Komfortabel og myk er viktige stikkord til Houdini W`s Motion Pants turbukser. I veldig mange tilfeller det perfekte alternativ til tradisjonelle tur- og skallbukser. Dette er virkelig myk softshell med et penere og smalere ytre enn de fleste konkurrenter klarer å levere. Er blitt en favoritt til alt fra klatring, via vandring til turlangrenn. 

Tilgjengelighet: På lager

kr 1 900,00

Houdini

 HERREXSSMLXLXXL
Bryst 88-9292-9696-100100-104104-110110-118
Midje 76-8080-8484-8888-9494-100100-110
Hofte 92-9696-100100-104104-110110-116116-122
Erme 818385878991
Innside ben 828384858687
       
DAMEXXSXSSML XL
Bryst70-7676-8282-8888-9494-100 100-108
Midje56-6262-6868-7474-8080-86 86-92
Hofte82-8686-9090-9494-9898-104104-110 
Erme737577798183 
Innside ben7879808182 83
       
JUNIOR130140150160  
Bryst 63677277  
Midje 58606264   
Hofte 68737883  
Erme53576266  
Innside ben60657075  
       
BARN8090100110120 
Bryst5052555760 
Midje4850525456 
Hofte5154576063 
Erme3539434649 
Innside ben3036424854 

Hvordan ta mål

Mål direkte på kroppen. Målene er oppgitt i cm.

A - HØYDE
Hele høyden

B - BRYSTVIDDE
Mål der bysten er størst.

C - MIDJEVIDDE
Der midjen er smalest.

D - HOFTEVIDDE
Mål horisontalt rundt det bredeste punktet på hoftene.
(ca 20cm under midjen på voksne)

E - ERME
Med bøyd albue, mål fra midten av nakken ned til håndleddet.

F - INNSIDE BEN
Mål innsiden av beinet, fra kilen til gulvet. 

* Påkrevde felt

kr 1 900,00

Detaljer

Softshellbukse for dame med ganske tight passform. Et særlig mykt og komfortabelt materiale som puster svært godt. Motion Pants er skikkelig hurtigtørkende om den først blir våt. Er uansett både godt vann- og vindavvisende. Kult utseende er sikret gjennom fine detaljer og riktig passform.


Den perfekte buksen til sporty fritid og fjellturer. Houdini W`s Motion Pants er like gode nærmest kroppen, som med ullundertøy under. Buksene har skjult justering i beina, slik at du kan justere vidden avhengig av om du går med lave eller høye sko. Om du leter etter et par bukser som er lette og smidige, men samtidig skal tåle mange års hardt bruk er dette valget for deg!



  • Vind- og vannavvisende 2-veis stretch

  • Særlig gode ventilasjonsegenskaper

  • Ekstra myk og stretchy

  • Side- og baklommer med glidelås.

  • Formbøyde knær

  • Gjenvinnbart materiale

  • Materiale: EcoCircle® Motion Comfortshell™ (83 % gjenvunnet polyester, 17 % stretch-polyester (PTT))

  • Vekt: 0,414kg


Houdini etterstreber å sette et så lite miljøavtrykk som mulig. Dette er en leverandør vi stoler på kan kontrolleres i alle ledd av produksjon og transport. De forbedrer alltid sine prosesser for best mulige forhold for sine arbeidere og vårt felles miljø. 

Tilleggsinformasjon

MerkerHoudini
KampanjeprisNei