(+47) 613 41 081 KONTAKT OSS

Du har ingen varer i handlekurven.

Du har ingen varer i handlekurven.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Houdini W's Outright Jacket Houdini W's Outright Jacket
  • Houdini W's Outright Jacket Houdini W's Outright Jacket

Houdini W's Outright Jacket

Oversikt

Houdini W`s Outright Jacket representerer en tykkelse og kvalitet på fleecejakker som passer året rundt! Akkurat passe varme, akkurat passe tykke, og akkurat passe stretchy! Dette er en svært funksjonell og behagelig jakke du bruker i alle situasjoner der den tykke fleecen eller ullgenseren blir for varm. Og hvorfor skal alle fleecejakker egentlig ha hette?

Tilgjengelighet: På lager

kr 1 600,00

Houdini

 HERREXSSMLXLXXL
Bryst 88-9292-9696-100100-104104-110110-118
Midje 76-8080-8484-8888-9494-100100-110
Hofte 92-9696-100100-104104-110110-116116-122
Erme 818385878991
Innside ben 828384858687
       
DAMEXXSXSSML XL
Bryst70-7676-8282-8888-9494-100 100-108
Midje56-6262-6868-7474-8080-86 86-92
Hofte82-8686-9090-9494-9898-104104-110 
Erme737577798183 
Innside ben7879808182 83
       
JUNIOR130140150160  
Bryst 63677277  
Midje 58606264   
Hofte 68737883  
Erme53576266  
Innside ben60657075  
       
BARN8090100110120 
Bryst5052555760 
Midje4850525456 
Hofte5154576063 
Erme3539434649 
Innside ben3036424854 

Hvordan ta mål

Mål direkte på kroppen. Målene er oppgitt i cm.

A - HØYDE
Hele høyden

B - BRYSTVIDDE
Mål der bysten er størst.

C - MIDJEVIDDE
Der midjen er smalest.

D - HOFTEVIDDE
Mål horisontalt rundt det bredeste punktet på hoftene.
(ca 20cm under midjen på voksne)

E - ERME
Med bøyd albue, mål fra midten av nakken ned til håndleddet.

F - INNSIDE BEN
Mål innsiden av beinet, fra kilen til gulvet. 

* Påkrevde felt

kr 1 600,00

Detaljer

Feminint snitt og særdeles tidsriktig farge gjør selvfølgelig ingenting. Uansett er det Houdini`s unike tilnærming til fleecekvaliteter som gjør denne så bra. Dette er en tynnere, mer elastisk og luftigere variant av Houdinis bestselger Powerhoudi. Passer perfekt som mellomlag på kalde dager, og alene utenpå t-skjorten på svale sommerkvelder.


Polartec® Power Stretch® Pro Light er et fleecemateriale som gir bra forhold mellom varme, vekt og fukttransport. Slitestyrken er unik, og mykheten total. Dette er fleece med en livslengde som overgår det du før har opplevd.



  • 2-veis glidelås

  • Velformet, høy krave

  • Ekstra lange armer

  • Regular fit

  • 2 glidelåslommer

  • Bluesign-sertifisert

  • Materiale: Polartec® Power Stretch® Pro

  • Vekt: 0,266kg


Houdini etterstreber å sette et så lite miljøavtrykk som mulig. Dette er en leverandør vi stoler på kan kontrolleres i alle ledd av produksjon og transport. De forbedrer alltid sine prosesser for best mulige forhold for sine arbeidere og vårt felles miljø.

Tilleggsinformasjon

MerkerHoudini
KampanjeprisNei