Beklager - dette produktet er ikke lenger tilgjengelig

Vauhti GW Polar, -8 til -25°C, 180g

Beklager - dette produktet er ikke lenger tilgjengelig

Vauhti GW Polar, -8 til -25°C, 180g

kr 279,00
Vauhti GW Polar er den fluorfrie varianten av LF Polar. Dette er en svært mye brukt glider hos alle som kan faget skismørning. Vauhti GW Polar er utviklet for kalde forhold med høy luftfuktighet. Vår erfaring er aller best på skikkelig kald nysnø som enda har fukten sin, eller på gammel snø som knirker grunnet kulden. Vel så mye brukt som et hardt og robust underlag for flytende glidere.
Merke: Vauhti
180
Husk å kjøp deg et skikkelig smørejern du holder reint!
  • God glider på kalde forhold, spesielt ved høy luftfuktighet
  • Fluorfritt alternativ, både som sistelag og underlag liquid.
  • Godt underlag til pulver, også på varmt føre.
  • innhold: 180 gram (på bilde kan det se ut som det står 90g)
  Temperatur: -8 til -25°C Anbefalt smørejernstemperatur: 150°C
  • Det er fri frakt ved kjøp over NOK 1000. (Dette gjelder ikke ski, staver og andre varer over 120 cm lengde.)
  • Det er fast fraktpris på kroner 99,- ved kjøp under NOK 1000. (Dette gjelder ikke ski, staver og andre varer over 120 cm lengde).
  • Det er fast fraktpris på kroner 200,- ved kjøp av ski, staver og andre varer over 120 cm lengde, uansett kjøpesum.
  • Vanlig leveransetid er 2-4 dager.
  • Du har 14 dagers angrefrist. Dersom du angrer kjøpet betaler du selv returporto.
  • Ved bytte av en vare er det raskeste og enkleste for begge parter at du kjøper nytt, ønsket produkt i nettbutikken, og returnerer det du ønsker å bytte. Vi vil kreditere deg for det første kjøpet når varen kommer til oss.
  • Husk å legg ved angreskjema.
  • Skoesker må pakkes inn i gråpapir eller lignende. NB! Ikke tape rett på esken.

Enkel retur


14 dagers angrerett

Rask levering


Levert hjem til deg på 2-4 virkedager

Butikk på Beitostølen


Alltid til sted for deg

Faglige råd


Vi hjelper deg å velge riktig

Hvorfor velge Sporten Beitostølen?