Fischer Easy Skin Mohair Mix Kortfell 65mm

Fischer Easy Skin Mohair Mix Kortfell 65mm

kr 950,00
Fischer sin kortfell Easy skin er laget i en kombinasjon av mohair og nylon som gir både godt feste og god glid. Passer alle Fischer-modeller med integrert feste for Easy-Skin kortfeller. Bredde: 65mm.
Merke: Fischer
One Size
increase decrease

Fisher Easy Skin Mohair Mix er en kortfell som passer til Fischer Easy skin fjellski som har kortfellfeste. Den kommer i ulike bredder avhengig av hvor brei ski du har.

Den er laget i en kombinasjon av mohair og nylon. Mohair gjør at den glir bedre enn en fell i ren nylon – nylon gjør den mer holdbar enn en fell i ren mohair. Den passer bare til Fischer sine egne fjellski med kortfellfeste.

Den leveres i et praktisk etui. Ved jevne mellomrom vil det lønne seg å impregnere fellen og sette på nytt fellelim.

  • Bredde: 65mm.
  • Lengde: 650 mm.
  • Materiale: 35 % nylon og 65 % mohair
  • Det er fri frakt ved kjøp over NOK 1000. (Dette gjelder ikke ski, staver og andre varer over 120 cm lengde.)
  • Det er fast fraktpris på kroner 99,- ved kjøp under NOK 1000. (Dette gjelder ikke ski, staver og andre varer over 120 cm lengde).
  • Det er fast fraktpris på kroner 200,- ved kjøp av ski, staver og andre varer over 120 cm lengde, uansett kjøpesum.
  • Vanlig leveransetid er 2-4 dager.
  • Du har 14 dagers angrefrist. Dersom du angrer kjøpet betaler du selv returporto.
  • Ved bytte av en vare er det raskeste og enkleste for begge parter at du kjøper nytt, ønsket produkt i nettbutikken, og returnerer det du ønsker å bytte. Vi vil kreditere deg for det første kjøpet når varen kommer til oss.
  • Husk å legg ved angreskjema.
  • Skoesker må pakkes inn i gråpapir eller lignende. NB! Ikke tape rett på esken.